| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Κινέζικο πρότυπο ενεργειακής απόδοσης | Επίπεδο 5 |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Υπαίθριος |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Υπαίθριος |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Κουζίνα |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Υπαίθριος |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Κουζίνα |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Υπαίθριος |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Θέρμανση |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2500 BTU |
| Ικανότητα θέρμανσης | 2000 BTU |
| Ονομα | Mini Cooling AC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |