| Naam | Draagbare AC voor campers |
|---|---|
| Afmetingen | 24 x 16 x 14 inch |
| Draagbaarheid | Ingebouwde wielen en handvat |
| Stroombron | Elektrisch (110V-120V) |
| Controletype | Digitale afstandsbediening |
| Naam | Mini-luchtkoeler-luchtbevochtiger |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | 420 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | AC-eenheden voor kleine ruimtes |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Naam | Campingtent AC-eenheden |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | camping AC-unit |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |