| مصرف برق | 230 وات |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| سطح نویز | 45 دسی بل |
| تایپ کنید | کولر گازی |
| تابع تایمر | بله |
| نام | مینی اسپلیت قابل حمل AC |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| مصرف برق | 490 وات |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| نام | واحدهای AC اسپلیت قابل حمل |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | واحدهای AC جمع و جور کوچک |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 500 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | RV قابل حمل AC |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 500 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | مرطوب کننده مینی کولر هوا |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220 ولت AC / 110 ولت AC |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| جریان هوا | 180 CFM |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | RV قابل حمل AC |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی |
| نام | AC در فضای باز |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 500 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | RV قابل حمل AC |
|---|---|
| ابعاد | 24*16*14 اینچ |
| قابل حمل بودن | چرخ و دسته تعبیه شده |
| منبع تغذیه | برقی (110-120 ولت) |
| نوع کنترل | کنترل از راه دور دیجیتال |
| نام | مرطوب کننده مینی کولر هوا |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220 ولت AC / 110 ولت AC |
| وزن | 12 کیلوگرم |
| جریان هوا | 80 CFM |
| گارانتی | 1 سال |