| Ονομα | RV φορητό AC |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 x 16 x 14 ίντσες |
| Φορητότητα | Ενσωματωμένες ρόδες και λαβή |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό (110V-120V) |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό τηλεχειριστήριο |
| Ονομα | Mini Air Cooler Humidifier |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 420 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ονομα | Μονάδες AC Μικρής Περιοχής |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2500 BTU |
| Ονομα | Κάμπινγκ Σκηνές AC Μονάδες |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | κάμπινγκ μονάδα AC |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |