| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
|---|---|
| Δυναμικό | 12V, 24V, 48V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2500 BTU |
| Ικανότητα θέρμανσης | 2000 BTU |
| Ονομα | Μονάδες AC Camper |
|---|---|
| Τάση (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Μικρό Smart AC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2500 BTU |
| Ονομα | Φορητό Compact AC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Κατανάλωση ρεύματος | 230 Watts |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Λειτουργία χρονοδιακόπτη | Ναί |