| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| Kontrol Tipi | Kamp çadırı klima |
|---|---|
| Hava akışı | 400 CFM |
| Tip | Split tip klima |
| Gürültü Seviyesi | SUS304 |
| Brüt ağırlık | <%0,6 |
| İsim | kamp kliması |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | kamp kliması |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| Güç Kaynağı | 1 |
| Soğutma/ısıtma | 400G QSFP-DD SR8 |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| Gerilim | 220V,110V |
| İsim | Split Tip Portatif Klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 12V,24V,48V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | Kompakt Taşınabilir Klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |