Balık tutmak ve açık havada macera yapmak için split taşınabilir klima- Evet.
Açıklama:
Yenilikçi termal yönetim sistemi ısı dağılımını optimize ederek, geleneksel tasarımlara göre verimliliği yaklaşık% 35 arttırır.490W yüksek verimli motor gerçek zamanlı sıcaklıklara göre ayarlamak için değişken frekanslı hız kontrolü kullanırProfesyonel olmayanlar için tam iki dilli kılavuzlar kurulum ve sorun giderme kılavuzları.Paketleme, nakliye sırasında hasarı önlemek için yastıklı bölme depolama içerir.Açık hava eğitim kampları ve yaz programları için tasarlanmıştır ve katılımcılar için rahat dinlenme ortamları sağlar.Bu bölünmüş klima sizin için serin ve konforlu küçük bir alan yaratacak.
Özellikleri:
Sanatçı stüdyolarında, tasarım atölyelerinde veya yaratıcı alanlarda rahat ortamlar üretkenliği önemli ölçüde arttırır.Bölünmüş yapı daha akıllı bir termal yönetimi sağlarken. Hava akışı dağılımı bile rahatsız edici doğrudan taslakları önler, uzun süreli yaratıcı seanslar için sürekli konfor sağlar. Sessiz çalışma kesintisiz odaklı yaratıcı durumları sağlar.
Astronomi gözlemleri, açık havada balık tutma, saha kayıtları ve diğer özel hobiler için çevresel koşullar sonuçları doğrudan etkiler.Bu klima, profesyonel performansla gerekli bir ekipman bileşeni haline geliyor., profesyonel ekipmanları tamamlayan mekanik tasarımı. Egzozsuz özellik, özellikle gözlem çadırları ve mobil stüdyolar gibi özel alanlara uygundur.hassas faaliyetler için istikrarlı bir çevresel güvence sağlamak.
Spesifikasyon:
1.HS KODU: 8415821000;
2. ODM ve OEM desteği;
3Sertifikasyon için gerekli sertifikalarla birleştirilebilir;
| Adlık Güç | 490W |
| Güç kaynağı | 220V,110V |
| Soğutma kapasitesi | 5500BTU |
| Isıtma kapasitesi | 2000 BTU |
| Soğutucu | R410a/150g |
| Dolaşım havanın hacmi | 220 m3/saat |
| Ürün Boyutu | 566*282*341mm |
| Paketin Boyutu | 660*380*470mm |
| Kullanılabilir alan | 10m2 |
| Ürünün ambalajlama yöntemi | Kartof kutuları |
| Aksesuarlar | Ana ünite + egzoz borusu + drenaj borusu + adaptör + el + su geçirmez fiş + uzaktan kumanda. |
Konteyner miktarı | 20GP (255 birim); 40GP/HQ (525 birim); 45HQ (600 birim) |
| Mod | Soğutma / Nemlendirme / Uyku Modu / Hava Tedarik / Güçlü Modu / Zamanlama |
akıllı tip | Düğme ekranı, çevrimdışı ses, uzaktan kumanda |
Net/top ağırlığı: | 13kg/16kg |
Avantajı:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()