Μεταφορτωμένο κλιματιστικό για ψαρέματα και εξωτερικές περιπέτειεςε
Περιγραφή:
Το καινοτόμο σύστημα διαχείρισης της θερμότητας βελτιστοποιεί την απώλεια θερμότητας, βελτιώνοντας την απόδοση κατά περίπου 35% σε σχέση με τα παραδοσιακά σχέδια.Ο κινητήρας υψηλής απόδοσης 490W χρησιμοποιεί μεταβλητή συχνότητα ελέγχου ταχύτητας για ρύθμιση με βάση τις θερμοκρασίες σε πραγματικό χρόνοΟλοκληρωμένα δίγλωσσα εγχειρίδια καθοδήγησης εγκατάστασης και αντιμετώπισης προβλημάτων για μη επαγγελματίες.Η συσκευασία περιλαμβάνει διαχωρισμένη αποθήκευση με αποσβεστικό για την αποφυγή ζημιών κατά τη μεταφοράΣχεδιασμένο για εκπαιδευτικές κατασκηνώσεις και καλοκαιρινά προγράμματα, εξασφαλίζει άνετο περιβάλλον ανάπαυσης για τους συμμετέχοντες.Αυτό το διαχωρισμένο κλιματιστικό θα δημιουργήσει ένα δροσερό και άνετο μικρό χώρο για εσάς.
Χαρακτηριστικά:
Σε στούντιο καλλιτεχνών, εργαστήρια σχεδιασμού ή δημιουργικούς χώρους, τα άνετα περιβάλλοντα βελτιώνουν σημαντικά την παραγωγικότητα.ενώ η διαχωρισμένη δομή επιτρέπει πιο έξυπνη θερμική διαχείριση. Ακόμη και η διανομή της ροής αέρα αποτρέπει τα άβολα άμεσα ρεύματα, παρέχοντας διαρκή άνεση για παρατεταμένες δημιουργικές συνεδρίες. Η ήσυχη λειτουργία εξασφαλίζει αδιάκοπες επικεντρωμένες δημιουργικές καταστάσεις.
Για την αστρονομική παρατήρηση, την υπαίθρια αλιεία, την καταγραφή πεδίου και άλλα εξειδικευμένα χόμπι, οι περιβαλλοντικές συνθήκες επηρεάζουν άμεσα τα αποτελέσματα.Αυτό το κλιματιστικό γίνεται απαραίτητο εξαρτήμα εξοπλισμού με επαγγελματική απόδοσηΤο χαρακτηριστικό χωρίς καύσιμα είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για ειδικούς χώρους όπως σκηνές παρατήρησης και κινητά στούντιο.παροχή σταθερής περιβαλλοντικής διασφάλισης για δραστηριότητες ακριβείας.
Ειδικότητα:
1.HS ΚΟΝΟΔΟΣ: 8415821000·
2Υποστήριξη ODM και OEM
3Μπορεί να συνδυαστεί με τα πιστοποιητικά που απαιτούνται για την πιστοποίηση.
| Κατηγορία ισχύος | 490W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V,110V |
| Η ικανότητα ψύξης | 5500BTU |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 2000BTU |
| Ψυκτικό | R410a/150g |
| Όγκος κυκλοφορούντος αέρα | 220 m3/h |
| Μέγεθος προϊόντος | 566*282*341mm |
| Μέγεθος συσκευασίας | 660*380*470mm |
| Χρησιμοποιήσιμη περιοχή | 10m2 |
| Μέθοδος συσκευασίας του προϊόντος | Καρτόνι κυματισμένο |
| Συσκευές | Κεντρική μονάδα + σωλήνας εξάτμισης + σωλήνας αποχέτευσης + προσαρμογέα + χειροκίνητο + υδροστερό πλέγμα + τηλεχειριστήριο. |
Ποσότητα δοχείου | 20GP (255 μονάδες), 40GP/HQ (525 μονάδες), 45HQ (600 μονάδες) |
| Τρόπος | Ψύξη/Αποτρύπανση/Κατάσταση ύπνου/Προμήθεια αέρα/Κατάσταση ισχύος/Χρονοδιάγραμμα |
έξυπνος τύπος | Οθόνη κουμπιών, φωνή εκτός σύνδεσης, τηλεχειριστήριο |
Καθαρό/ακαθάριστο βάρος: | 13kg/16kg |
Πλεονέκτημα:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()