| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نوع کنترل | تهویه مطبوع چادر کمپینگ |
|---|---|
| جریان هوا | 400 CFM |
| تایپ کنید | کولر گازی اسپلیت |
| سطح نویز | 45 دسی بل |
| وزن ناخالص | 15 کیلوگرم |
| نام | کولر گازی کمپینگ |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220v/110v,12v,24v |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | کولر گازی کمپینگ |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220v/110v,12v,24v |
| توان (w) | 490 |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| سرمایش/گرمایش | سرمایش و گرمایش |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| مصرف برق | 490 وات |
| نوع مبرد | R410A |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| نام | کولر گازی پرتابل نوع اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 12 ولت، 24 ولت، 48 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل فشرده |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |