| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Τύπος ελέγχου | κλιματιστικό μηχάνημα σκηνών στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Ροή αέρα | 400 CFM |
| Τύπος | Κλιματιστικό τύπου split |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Μικτό βάρος | 15 κιλά |
| Ονομα | Κλιματιστικό μηχάνημα στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Τάση (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Κλιματιστικό μηχάνημα στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Τάση (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Ισχύς (w) | 490 |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ψύξη/θέρμανση | Ψύξη και Θέρμανση |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ονομα | Φορητό κλιματιστικό Split Type |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 12V, 24V, 48V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | Συμπαγές φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |