| مصرف برق | 490 وات |
|---|---|
| ولتاژ | 12 ولت، 24 ولت، 48 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| نام | واحدهای AC کمپر |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220v/110v,12v,24v |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| مصرف برق | 490 وات |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| مصرف برق | 490 وات |
|---|---|
| ولتاژ | 12 ولت، 24 ولت، 48 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| نام | مینی اسپلیت قابل حمل AC |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| مصرف برق | 490 وات |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| نام | خنک کننده هوا برای کمپ |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220v/110v,12v,24v |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |