| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Çadır |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Çadır |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Çadır |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2200BTU |
| Gürültü Seviyesi | SUS304 |
| Durum | Yeni, Kullanılmış |
|---|---|
| Tip | Taşınabilir, Yerde Duran Klimalar, Tavan, taşınabilir kullanılan ticari klima en iyi kalite, Taşınab |
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | 420 |
| kullanmak | Oda, Araba, Toplantı Odası Mobilyaları, Araç / Çadır, Ofis |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |