| İsim | Portatif Mini Split Klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | Portatif Mini Split Klimalar |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | Mini Mist Hava Soğutucu |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2200BTU |
| Gürültü Seviyesi | SUS304 |
| İsim | Taşınabilir Mini Bölünmüş AC Ünitesi |
|---|---|
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2500BTU |
| Isıtma Kapasitesi | 2000BTU |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2500BTU |
| İsim | Mini Ofis Kliması |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | RV Taşınabilir Klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | 600 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| İsim | Açık Kamp Kliması |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |