| İsim | Taşınabilir RV Klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | 600 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| İsim | mini klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | 600 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| İsim | mini klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | mini klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | mini klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | Düşük Güçlü Ofis Masası Kliması |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | Portatif Dış Mekan Kliması |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | 500 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | 51 mm |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | 51 mm |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | 600 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Güç Tüketimi | 230 watt |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Gürültü Seviyesi | SUS304 |
| Tip | Klima |
| Zamanlayıcı işlevi | Evet |