| Güç Kaynağı | Basınç |
|---|---|
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| İsim | Split Mini Klimalar |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V,12V,24V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | Dış Mekan AC Ünitesi Taşınabilir |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Ofis, Evcil Hayvan Evi |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Çadır, Evcil Hayvan, Mutfak |
| Kapalı Makine Gürültüsü | 36-49 dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 3 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Ofis, Evcil Hayvan Evi |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Ofis, Evcil Hayvan Evi |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |
| İşlev | Soğutma, Nem Alma |
| İsim | Kamp Çadırı AC Ünitesi |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |