| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Draagbaarheid | Lichtgewicht met draaggreep |
| Naam | Split-mini-airconditioners |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V, 12V, 24V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | Outdoor AC-unit draagbaar |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, tent, huisdier, keuken |
| Geluid van machines binnen | 36-49 dB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 3 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Functie | Koeling, ontvochtiging |
| Naam | Campingtent AC-eenheid |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |