| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |
| Geluidsniveau | 45dB |
| Stroomverbruik | 490 Watt |
|---|---|
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, keuken en kantoor |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, tent, huisdier, keuken |
| Geluid van machines binnen | 36-49 dB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 3 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, tent |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, tent, huisdier, keuken |
| Geluid van machines binnen | 36-49 dB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 3 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |