| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, tent |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, tent |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, tent |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |
| Geluidsniveau | 45dB |
| Voorwaarde | Nieuw, gebruikt |
|---|---|
| Type | Draagbare, vloerstaande airconditioners, plafond, draagbare gebruikte commerciële airconditioner bes |
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | 420 |
| gebruik | Kamer, auto, meubilair voor vergaderruimtes, voertuig/tent, kantoor |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 2 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 2 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 2 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 2 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 2 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |