| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Σκηνή |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, αυτοκίνητο, σκηνή |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Τύπος ισχύος | AC |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, αυτοκίνητο, σκηνή |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Κατάσταση | Νέος, χρησιμοποιημένος |
|---|---|
| Τύπος | Φορητά, Επιδαπέδια κλιματιστικά, οροφή, φορητό μεταχειρισμένο εμπορικό κλιματιστικό καλύτερης ποιότη |
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 420 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Έπιπλα Αίθουσας Συνεδριάσεων, Όχημα / Σκηνή, Γραφείο |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Κινέζικο πρότυπο ενεργειακής απόδοσης | Επίπεδο 2 |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Κινέζικο πρότυπο ενεργειακής απόδοσης | Επίπεδο 2 |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Κινέζικο πρότυπο ενεργειακής απόδοσης | Επίπεδο 2 |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Κινέζικο πρότυπο ενεργειακής απόδοσης | Επίπεδο 2 |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Κινέζικο πρότυπο ενεργειακής απόδοσης | Επίπεδο 2 |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |