| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ruchliwość | Lekki z uchwytem do przenoszenia |
| Nazwa | Miniklimatyzatory typu Split |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Woltaż | 220 V, 110 V, 12 V, 24 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Nazwa | Zewnętrzna jednostka klimatyzacyjna przenośna |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, biuro, dom dla zwierząt |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Rodzaj zasilania | AC |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pomieszczenie |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Rodzaj zasilania | AC |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, namiot, zwierzę, kuchnia |
| Hałas maszyn wewnętrznych | 36-49dB |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 3 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, biuro, dom dla zwierząt |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Rodzaj zasilania | AC |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, biuro, dom dla zwierząt |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Rodzaj zasilania | AC |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Rodzaj zasilania | AC |
| Funkcjonować | Chłodzenie, osuszanie |
| Nazwa | Jednostka klimatyzacyjna do namiotu kempingowego |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |