| Ονομα | μίνι κλιματιστικό μηχάνημα |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Μίνι επιτραπέζιο κλιματιστικό |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | κουνουπιέρα κλιματιστικό |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2500 BTU |
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Φορητότητα | Ελαφρύ με λαβή μεταφοράς |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Υπαίθριος |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Θέρμανση |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
|---|---|
| Δυναμικό | 12V, 24V, 48V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Φορητότητα | Ελαφρύ με λαβή μεταφοράς |
| Ονομα | Φορητό Mini Mist AC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 180 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Κινέζικο πρότυπο ενεργειακής απόδοσης | Επίπεδο 2 |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Κινέζικο πρότυπο ενεργειακής απόδοσης | Επίπεδο 2 |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |