| Ονομα | Mini Air Cooler Humidifier |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Φορητό Compact AC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Μικρές συμπαγείς μονάδες AC |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Μονάδες AC Camper |
|---|---|
| Τάση (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Μονάδες AC Μικρής Περιοχής |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2500 BTU |