| İsim | Mini Hava Soğutucu Nemlendirici |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Taşınabilir Kompakt Klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Küçük Kompakt Klima Üniteleri |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | 500 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | Karavan Klima Üniteleri |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | Küçük Alan Klima Üniteleri |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2500BTU |