| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2500 BTU |
| Ικανότητα θέρμανσης | 2000 BTU |
| Ονομα | Φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 420 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ονομα | Ψυκτικό θερμοκρασίας για κατασκηνώσεις |
|---|---|
| Τάση (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Εξωτερικός φορητός AC |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | RV φορητό AC |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ονομα | RV φορητό AC |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Κάμπινγκ Σκηνές AC Μονάδες |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | RV φορητό AC |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ονομα | Φορητές μονάδες AC Split |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | κάμπινγκ μονάδα AC |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |