| Nazwa | miniklimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Miniklimatyzator biurkowy |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 12 kg |
| Przepływ powietrza | 80 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | klimatyzator z moskitierą |
|---|---|
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2500BTU |
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ruchliwość | Lekki z uchwytem do przenoszenia |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, na zewnątrz |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Ogrzewanie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Zużycie energii | 490 watów |
|---|---|
| Woltaż | 12 V, 24 V, 48 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Zakres temperatur pracy | 16°C do 32°C |
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ruchliwość | Lekki z uchwytem do przenoszenia |
| Nazwa | Przenośna minimgła AC |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 180 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pomieszczenie |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 2 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pomieszczenie |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 2 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |