| Nazwa | Przenośny klimatyzator do pojazdów kempingowych |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220V,110V |
| Moc (w) | 490 W |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator do samochodu kempingowego |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Mały klimatyzator do pojazdów kempingowych |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator do samochodu kempingowego |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | dzielony przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Nazwa | Przenośna klimatyzacja |
|---|---|
| Napięcie (V) | 220110 |
| Moc (W) | 490 |
| Używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | dzielony przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Zużycie energii | 490 watów |
| Zakres temperatur pracy | 16°C do 32°C |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Nazwa | Przenośne klimatyzatory kempingowe |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |