| Nazwa | Przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220V,110V |
| Moc (w) | 490 W |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | dzielony przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Nazwa | Małe przenośne klimatyzatory |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Lekki przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 12 kg |
| Przepływ powietrza | 80 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 12 kg |
| Przepływ powietrza | 80 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Mini przenośne klimatyzatory |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Typ sterowania | klimatyzator namiotowy |
|---|---|
| Przepływ powietrza | 400 CFM |
| Typ | Klimatyzator typu split |
| Poziom hałasu | 45dB |
| Waga brutto | 15 kg |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator do pokoju wieloosobowego |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 12 kg |
| Przepływ powietrza | 80 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Mini przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 600 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa | Przenośne klimatyzatory typu split |
|---|---|
| Moc znamionowa | 490 watów |
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Zakres temperatur pracy | 16°C do 32°C |