| Nazwa | Mini przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 600 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa | Małe przenośne klimatyzatory |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Kompaktowy klimatyzator do pojazdów kempingowych |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 600 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator do samochodu kempingowego |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator do samochodu kempingowego |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 600 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, biuro, dom dla zwierząt |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Rodzaj zasilania | AC |
| Nazwa | Przenośny kompaktowy klimatyzator |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Przenośny, energooszczędny klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | klimatyzator z moskitierą |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 12 kg |
| Przepływ powietrza | 80 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Mały kompaktowy klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 420 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |