| Ονομα | Φορητή εξωτερική μονάδα AC |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 420 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Φορητότητα | Ελαφρύ με λαβή μεταφοράς |
| Ονομα | Φορητό Compact AC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Φορητότητα | Ελαφρύ με λαβή μεταφοράς |
| Ονομα | Camping Cooler AC |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2500 BTU |
| Ικανότητα θέρμανσης | 2000 BTU |
| Ονομα | Mini Office AC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2500 BTU |
| Ικανότητα θέρμανσης | 2000 BTU |