| Güç Kaynağı | Basınç |
|---|---|
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| İsim | Taşınabilir Kompakt AC Ünitesi |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| güç kaynağı | Basınç |
|---|---|
| ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| Güç Kaynağı | Basınç |
|---|---|
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| İsim | Mini Ofis Kliması |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| İsim | Mini Mist Hava Soğutucu |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Bölünmüş Taşınabilir AC |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2200BTU |
| Gürültü Seviyesi | SUS304 |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2200BTU |
| Gürültü Seviyesi | SUS304 |