| İsim | Kişisel Taşınabilir AC Ünitesi |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
|---|---|
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2200BTU |
| Gürültü Seviyesi | SUS304 |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2500BTU |
| Isıtma Kapasitesi | 2000BTU |
| İsim | Küçük Kompakt Klima Üniteleri |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | 500 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | RV Taşınabilir Klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | 500 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | RV Taşınabilir Klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| İsim | Karavan Klima Üniteleri |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | RV Taşınabilir Klima |
|---|---|
| Boyutlar | 24x16x14 inç |
| Taşınabilirlik | Dahili tekerlekler ve tutamak |
| Güç Kaynağı | Elektrikli (110V-120V) |
| Kontrol Tipi | Dijital uzaktan kumanda |
| İsim | Mini Hava Soğutucu Nemlendirici |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |