| İsim | Taşınabilir Mini Bölünmüş AC Ünitesi |
|---|---|
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| İsim | 51 mm |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | 420 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| İsim | Kamp Çadırı Klima Üniteleri |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | 500 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | Dışarıda taşınabilir AC |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | 500 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | kamp klima ünitesi |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| İsim | Taşınabilir Split Klima Üniteleri |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |