| نام | مینی اسپلیت قابل حمل AC |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| مصرف برق | 490 وات |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| نام | کولر گازی پرتابل |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110 |
| توان (w) | 420 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی |
| نام | واحدهای AC چادر کمپینگ |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 500 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | AC در فضای باز |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 500 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | واحد AC کمپینگ |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی |
| نام | واحدهای AC اسپلیت قابل حمل |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |