| نام | مینی کولر گازی |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110 |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | تهویه مطبوع پرتابل کم مصرف |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110 |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | مینی کولر گازی |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110 |
| توان (w) | 420 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی |
| نام | کولر گازی مینی اسپلیت قابل حمل |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی کمپینگ |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220v/110v,12v,24v |
| توان (w) | 490 |
| نوع قدرت | AC، DC |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | کولر گازی قابل حمل سبک وزن |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220 ولت AC / 110 ولت AC |
| وزن | 12 کیلوگرم |
| جریان هوا | 80 CFM |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | کولر گازی رومیزی |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220 ولت AC / 110 ولت AC |
| وزن | 12 کیلوگرم |
| جریان هوا | 80 CFM |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | کولر گازی کمپینگ |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 500 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | مینی کولر گازی |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220 ولت، AC 110 ولت |
| وزن | 13 کیلوگرم |
| قدرت امتیازی | 280 وات |
| ظرفیت خنک کننده | 2500BTU |