| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Φορητότητα | Ελαφρύ με λαβή μεταφοράς |
| Ονομα | Mini Office AC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Mini Mist Air Cooler |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Split Portable AC |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
|---|---|
| Δυναμικό | 12V, 24V, 48V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
|---|---|
| Δυναμικό | 12V, 24V, 48V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |