| Nazwa | Małe kompaktowe jednostki prądu przemiennego |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Mininawilżacz powietrza z chłodnicą powietrza |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 12 kg |
| Przepływ powietrza | 80 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Mininawilżacz powietrza z chłodnicą powietrza |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 180 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Przenośny AC zewnętrzny |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Przenośny kompaktowy klimatyzator |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Przenośny mini split AC |
|---|---|
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Zużycie energii | 490 watów |
| Zakres temperatur pracy | 16°C do 32°C |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator do samochodu kempingowego |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |