| نام | واحدهای AC جمع و جور کوچک |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 500 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | مرطوب کننده مینی کولر هوا |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220 ولت AC / 110 ولت AC |
| وزن | 12 کیلوگرم |
| جریان هوا | 80 CFM |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | مرطوب کننده مینی کولر هوا |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220 ولت AC / 110 ولت AC |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| جریان هوا | 180 CFM |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | AC در فضای باز |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 500 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | AC فشرده قابل حمل |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220 ولت AC / 110 ولت AC |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| جریان هوا | 165 CFM |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | مینی اسپلیت قابل حمل AC |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| مصرف برق | 490 وات |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| نام | RV قابل حمل AC |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی |