| Nazwa | Przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | klimatyzator z moskitierą |
|---|---|
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2500BTU |
| Nazwa | klimatyzator kempingowy |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 V/110 V, 12 V, 24 V |
| Moc (w) | 490 |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Chłodzenie i ogrzewanie |
| Nazwa | dzielony przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Nazwa | Przenośne klimatyzatory zewnętrzne |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | klimatyzator kempingowy |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ruchliwość | Lekki z uchwytem do przenoszenia |
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ruchliwość | Lekki z uchwytem do przenoszenia |
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ruchliwość | Lekki z uchwytem do przenoszenia |
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ruchliwość | Lekki z uchwytem do przenoszenia |