| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2200BTU |
| Poziom hałasu | 45dB |
| Zużycie energii | 490 watów |
|---|---|
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Zakres temperatur pracy | 16°C do 32°C |
| Zużycie energii | 490 watów |
|---|---|
| Woltaż | 12 V, 24 V, 48 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Zakres temperatur pracy | 16°C do 32°C |
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2200BTU |
| Poziom hałasu | 45dB |
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2500BTU |
| Wydajność grzewcza | 2000BTU |
| Zużycie energii | 490 watów |
|---|---|
| Woltaż | 12 V, 24 V, 48 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Zakres temperatur pracy | 16°C do 32°C |
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2200BTU |
| Poziom hałasu | 45dB |
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2500BTU |
| Wydajność grzewcza | 2000BTU |
| Nazwa | Kompaktowe jednostki prądu przemiennego |
|---|---|
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2200BTU |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator do samochodu kempingowego |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 600 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |