| Ονομα | Φορητό κλιματιστικό εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Φορητό κλιματιστικό RV |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Φορητότητα | Ελαφρύ με λαβή μεταφοράς |
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Φορητότητα | Ελαφρύ με λαβή μεταφοράς |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 490 Watt |
| Καθαρό βάρος | 13 κιλά |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Φορητότητα | Ελαφρύ με λαβή μεταφοράς |
| Ονομα | κουνουπιέρα κλιματιστικό |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Κλιματιστικό μηχάνημα στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Τάση (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Ισχύς (w) | 490 |
| Τύπος ισχύος | AC, DC |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |