| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ονομα | Φορητό Mini Split κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 12V, 24V, 48V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | Φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 180 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 600 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ονομα | Κλιματιστικό μηχάνημα στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | μίνι κλιματιστικό μηχάνημα |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Φορητά κλιματιστικά Camping |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Φορητό κλιματιστικό σύστημα split |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Φορητότητα | Ελαφρύ με λαβή μεταφοράς |