| İsim | Portatif Dış Mekan Kliması |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | 500 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | RV Portatif Klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| Güç Kaynağı | Basınç |
|---|---|
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| Güç Kaynağı | Basınç |
|---|---|
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Nominal Güç | 490 Watt |
| Net ağırlığı | 13 kilo |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Güç Kaynağı | Basınç |
|---|---|
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | kamp kliması |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| Güç türü | AC, DC |
| Güç Kaynağı | 1 |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2200BTU |
| Gürültü Seviyesi | SUS304 |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2200BTU |
| Gürültü Seviyesi | SUS304 |