May 9, 2026
| Ürün Türü | Ana Özellikler |
|---|---|
| Geleneksel Taşınabilir AC | Kanal lazım, yüksek güç, gürültülü |
| Ventilatör / soğutucu | Gerçek bir soğutma yok, nemli ve yapışkan |
| A02 Taşınabilir AC | Kanalsız • Düşük güç • Sis soğutma • Kolay temizleme • Tüm senaryolar |
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Boyutları | 285×255×375 mm |
| Net Ağırlık | ~8kg |
| Soğutma | 2000BTU / 550W |
| Güç | Soğutma ~ 220W, Enerji < 200W |
| Tank | 2.5L yerleşik kurtarma tankı |
| Gürültü | ~50dB |
| Güç | 220V240V / 12V/24V (dönüştürücü ile) |
▌ Soğutma verimliliği: Yüksek soğutma kapasitesi, kuru ve konforlu bir his A02, güçlü ve istikrarlı soğutma verisi ile kompresör soğutma teknolojisini benimser.Geleneksel klimaya benzer rahat ve kuru bir his getiriyorSoğutma etkisi sıradan fanlarınkinden çok daha fazladır ve tıkanıklığı anında ortadan kaldırır.
▌ Kurulumu kolaydır: kullanımı ücretsiz, esnek ve isteksiz Geleneksel mobil klimalar gibi egzoz borularını kurmaya gerek yok, A02 gerçek kurulum ücretsiz, takın ve hemen kullan.Oturma odasında mı?, yatak odası veya çalışma odası, yerleştirilmesi ve gerektiğinde taşınması kolaydır.
▌ Enerji tasarrufu ve sessiz: verimli ve çevre dostu, sessiz ve konforluEnerji verimliliği oranı benzer ürünlerden çok daha ileriAynı zamanda, çalışma sırasında gürültü kontrolü mükemmeldir ve iç mekan nemini etkili bir şekilde dengeleyebilir, nem ve yapışkanlığa veda edebilir,ve yüksek kaliteli sessiz ve rahat bir ortam yaratmakGenel olarak, A02, taşınabilir soğutma deneyiminin yeni bir seviyesini yeniden tanımlayarak verimlilik, kolaylık, enerji tasarrufu ve konfor gibi dört temel boyutta kapsamlı olarak yükseltildi.