May 9, 2026
| Τύπος προϊόντος | Βασικά χαρακτηριστικά |
|---|---|
| Παραδοσιακό φορητό κλιματιστικό | Χρειαζόμαστε αγωγό, μεγάλη ισχύ, θορυβώδης |
| Φαν / ψυγείο | Καμία πραγματική ψύξη, υγρασία και κολλώδης |
| Α02 Φορητός εναλλασσόμενος αέρας | Χωρίς αγωγούς • Χαμηλή ισχύς • Ψύξη από ομίχλη • Εύκολο καθαρισμό • Όλα τα σενάρια |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 285×255×375 χιλιοστά |
| Καθαρό βάρος | ~ 8kg |
| Ψύξη | 2000BTU / 550W |
| Δύναμη | Ψύξη ~ 220W, ενέργεια < 200W |
| Τάγμα | 2.5L ενσωματωμένη δεξαμενή ανάκτησης |
| Ασύρματα | ~ 50dB |
| Δύναμη | 220·240V / 12V/24V (με μετατροπέα) |
▌Αποτελεσματικότητα ψύξης: Σημαντική ικανότητα ψύξης, στεγνή και άνετη αίσθηση.Φέρνοντας μια άνετη και ξηρή αίσθηση παρόμοια με το παραδοσιακό κλιματισμόΗ επίδραση ψύξης υπερβαίνει κατά πολύ αυτή των συνηθισμένων ανεμιστήρων, εξαλείφοντας αμέσως την πρηστικότητα.
▌Εύκολη εγκατάσταση: ελεύθερη χρήση, ευέλικτη και ανεξάρτητη Δεν χρειάζεται εγκατάσταση σωλήνων εξάτμισης όπως οι παραδοσιακοί κινητοί κλιματισμοί αέρα, ο A02 επιτυγχάνει πραγματική εγκατάσταση χωρίς να απαιτείται, συνδέεται και χρησιμοποιείται αμέσως,είτε στο σαλόνι, κρεβατοκάμαρα ή γραφείο, εύκολο να τοποθετηθεί και να μετακινηθεί κατά περίπτωση.
▌ εξοπλισμένο με αποκλειστικό σύστημα τριπλής ανάκτησης ενέργειας,ο δείκτης ενεργειακής απόδοσης είναι πολύ πιο υψηλός από ό,τι σε παρόμοια προϊόνταΤαυτόχρονα, ο έλεγχος του θορύβου κατά τη διάρκεια της λειτουργίας είναι εξαιρετικός και μπορεί να εξισορροπήσει αποτελεσματικά την υγρασία του εσωτερικού χώρου, να αποχαιρετήσει την υγρασία και την κολλητικότητα,και να δημιουργήσει ένα ήσυχο και άνετο περιβάλλον υψηλής ποιότηταςΣυνολικά, το A02 έχει αναβαθμιστεί ολοκληρωτικά στις τέσσερις βασικές διαστάσεις της αποτελεσματικότητας, της ευκολίας, της εξοικονόμησης ενέργειας και της άνεσης, επαναπροσδιορίζοντας ένα νέο επίπεδο φορητής εμπειρίας ψύξης.