| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, namiot |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, namiot |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pomieszczenie |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 2 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pomieszczenie |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 2 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pomieszczenie |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 2 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, namiot, zwierzę, kuchnia |
| Hałas maszyn wewnętrznych | 36-49dB |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 3 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, namiot, zwierzę, kuchnia |
| Hałas maszyn wewnętrznych | 36-49dB |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 3 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, namiot, zwierzę, kuchnia |
| Hałas maszyn wewnętrznych | 36-49dB |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 3 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, na zewnątrz |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, kuchnia |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |