| نام | واحدهای AC فشرده |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220 ولت، AC 110 ولت |
| وزن | 13 کیلوگرم |
| قدرت امتیازی | 280 وات |
| ظرفیت خنک کننده | 2200BTU |
| مصرف برق | 490 وات |
|---|---|
| ولتاژ | 12 ولت، 24 ولت، 48 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| مدل شماره | B01 |
|---|---|
| استفاده | اتاق، آشپزخانه |
| صدای ماشین های داخلی | > 50db |
| سرمایش/گرمایش | فقط خنک کننده |
| منبع برق | برقی |
| مدل شماره | B01 |
|---|---|
| استفاده | اتاق |
| صدای ماشین های داخلی | > 50db |
| استاندارد بهره وری انرژی چین | سطح 3 |
| سرمایش/گرمایش | سرمایش/گرمایش |
| نام | کولر گازی پرتابل |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110 |
| توان (w) | 420 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی |
| نام | واحدهای AC منطقه کوچک |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220 ولت، AC 110 ولت |
| وزن | 13 کیلوگرم |
| قدرت امتیازی | 280 وات |
| ظرفیت خنک کننده | 2500BTU |
| نام | واحدهای AC جمع و جور کوچک |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 500 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | AC در فضای باز |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 500 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | RV قابل حمل AC |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی |