| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car, Office, Pet House |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Power Type | AC |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car, Outdoor |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Heating |
| Power Source | Electrical |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |