| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Model NO. | M01 |
|---|---|
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Power Type | AC |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Power Type | AC |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car, Outdoor |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car, Outdoor |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2500BTU |
| Heating Capacity | 2000BTU |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2500BTU |
| Heating Capacity | 2000BTU |
| Name | Mini Portable Air Conditioners |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical |