| İsim | Bölünmüş Taşınabilir AC |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
|---|---|
| Gerilim | 12V,24V,48V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
|---|---|
| Gerilim | 12V,24V,48V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| İsim | Taşınabilir Mini Bölünmüş AC Ünitesi |
|---|---|
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| İsim | Karavan Klima Üniteleri |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | Kampçılık soğutucusu |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |