| Naam | Gesplitste draagbare AC |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Stroomverbruik | 490 Watt |
|---|---|
| Spanning | 12V, 24V, 48V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Stroomverbruik | 490 Watt |
|---|---|
| Spanning | 12V, 24V, 48V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Naam | Draagbare Mini Split AC-eenheid |
|---|---|
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Naam | Camper AC-eenheden |
|---|---|
| Spanning (v) | 220v/110v, 12v, 24v |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Camping AC koeler |
|---|---|
| Spanning (v) | 220v/110v, 12v, 24v |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |